لینک مستقیم{تحقیق و ترجمه کتاب تشریح و محاکمه در تاریخ آل محمد علیهم السلام}

جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان تحقیق و ترجمه کتاب تشریح و محاکمه در تاریخ آل محمد علیهم السلام را مشاهده می نمایید.تحقیق و ترجمه تشریح و محاکمه,تاریخ آل محمد
تحقیق و ترجمه کتاب تشریح و محاکمه در تاریخ آل محمد علیهم السلام|40272956|lo

این فایل، حاصل سال ها تحقیق و ترجمه درباره یک کتاب از منابع درجه اول از کتب تاریخ اسلام است، چنانکه علامه امینی در الغدیر، بارها به این کتاب استناد کرده است.
در این فایل شما با حقانیت و فضایل اهل بیت علیهم السلام از زبان یک عالم سنی آشنا می شوید و این یکی از امتیازات این کتاب است.

ابتدای کتاب بعد از مروری بر سرگذشت مؤلف و مقدمه ایشان، با تقریظ دو دانشمند شیعه یعنی آیت الله مرعشی نجفی و آیت الله طالقانی مزین است.

در ادامه به حقایقی ناگفته از دل تاریخ و کتب اهل سنت پی می برید درباره فرازهایی از زندگانی امام علی علیه السلام و حضرت زهرا سلام الله علیها و امامان تا حضرت مهدی عج الله تعالی فرجه الشریف.

نویسنده با وجود اینکه بارها در لابه لای کتاب خود را یک عالم سنی معرفی می کند اما با وجود این، کتاب را به یکی از امامان تقدیم می کند. تحقیق و ترجمه این کتاب، با قلم محمد فغفوری به نگارش درآمده است.

خرید این فایل با قیمت عالی و مطالعه این اثر کمیاب و ناب را به شما توصیه می کنم.


مطالب دیگر:
📒پاورپوینت نشانه گذاري📒پاورپوینت پسماند داروهای کموتراپی📒پاورپوینت اصول تجويز منطقي مکمل هاي ورزشي📒پاورپوینت پردازش تصویر دیجیتالی📒پاورپوینت نگاهی کوتاه به واحدهای پرورشی متوسطه📒پاورپوینت بهره برداري از آمار در نيازسنجي نيروي انساني وآموزش📒پاورپوینت نوروفیدبک📒پاورپوینت نظریه رفاه اجتماعی📒پاورپوینت فرآیند تولید رب گوجه فرنگی📒پاورپوینت مزایا و مشکلات استفاده از تکنیک OFDM در سیستم رادیو هوشمند (COGNITIVE RADIO)📒پاورپوینت استراق سمع یا فناوری Sniff در شبکه📒پاورپوینت شبیه سازی قالب گیری فشاری📒پاورپوینت نگهداری خط📒پاورپوینت کاربرد GPS در آبیاری و زهکشی📒پاورپوینت نکات کاربردی جهت رفع آلودگی های محیط📒پاورپوینت بررسی انواع یونجه در ایران📒پاورپوینت بهبود مستمر فرآیندها، بحث عارضه یابی و بهره وری📒پاورپوینت تكنولوژي توليد فرآورده گوشتي مبحث كالباس هاي حرارت ديده📒پاورپوینت سیاست های تبلیغاتی در صنایع مواد غذایی ایران📒پاورپوینت طراحي فرايند جوشكاري انفجاري صفحات برنج و فولاد📒پاورپوینت اصول علم اقتصاد1 رشته حسابداری (کتاب اقتصاد خرد، نگارش تالیف دکتر جمشید پژویان)📒پاورپوینت اهداف بنیادین ماموریت های اساسی وزارت امور اقتصادی و دارائی📒پاورپوینت پردازش تصوير📒پاورپوینت توسعه دانش و فن آوري در ايران عوامل، موانع و راهكارها📒پاورپوینت خلاصه کتاب حسابداری صنعتی 2 تالیف محمود عربی و نسرین فریور