لینک مستقیم{نقد و بررسی جشنواره جابر بن حیان}

جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان نقد و بررسی جشنواره جابر بن حیان را مشاهده می نمایید.نقد بررسی جشنواره جابر بن حیان
نقد و بررسی جشنواره جابر بن حیان|40272950|lo

در این فایل، شما خواننده عزیز، مطالبی را می خوانید که در ابتدای امر، پذیرش آن برای شما سخت است. اما پس از اندکی تأمل و تفکر و مراجعه به منابع ذکر شده در پایان فایل، به نتیجه ای شعف انگیز خواهید رسید.

پس از تحقیق و پژوهش بسیار، به مطالب نو و جدیدی از شخصیت جابر بن حیان دست یافتیم که بسیار شگفت انگیز است. این فایل، نکاتی را درباره جشنواره خصوصاً شخص جابر با دلایل و منابع متقن عرضه می کند که منحصر به این تحقیق است و باور پذیری آن برای کسانی که اهل علم نیستند، سخت است.

اصل مطلب و به عبارتی طرح مسأله در این فایل آن است که آیا جابر بن حیان، وجود خارجی داشته یا نه؟! ما درباره جابر بن حیان با دو ادعا مواجهیم: 1- جابر، پدر علم شیمی و شاگرد امام صادق است.2-وجود چنین شخصی مورد تشکیک است. اگر جابر، شاگرد امام صادق است پس چرا حدیثی از وی در کتب روایی وجود ندارد؟ جواب این سوال و دیگر شبهات و سوالات اساسی درباره جابر بن حیان در این فایل آمده است.

خرید این فایل به قیمت بسیار مناسب را به شما اهل علم سفارش می کنم.


مطالب دیگر:
📖طرح لایه باز برچسب سرکه انگور📖طرح برچسب و لیبل معجون چایی (معجون چای)📖طراحی دو بعدی📖لیبل و برچسب لایه باز عرق هل قالب دار📖دانلود مقاله اقتصاد آموزش و پرورش📖فایل Featuring flowers drawing📖طرح لایه باز قبض کمک به هیئت و امور خیریه📖طرح قالب دار آبلیموی طبیعی طراحی با فتوشاپ📖طرح برچسب و لیبل عرق بیدمشک (بیدمشک لایه باز)📖برچسب آبلیموی تازه (لیبل لایه باز)📖لیبل و برچسب فروش تخم بلدرچین📖تحقیق آشنایی با حقوق قرارداد بیع متقابل (BUY BACK) با تاکید بر حوزه های نفت و گاز📖پاورپوینت معامله پایاپای (SWAP) با تاکید بر حوزه نفتی📖لایه باز برچسب گلاب سنگین طراحی شده با فتوشاپ📖تمامی رمز های gta 5📖کاراته دو کیوهان (متن اصلی به زبان انگلیسی)📖کاتا، رقص های مردمی شوتوکان (به زبان اصلی انگلیسی)📖پوستر لایه باز فرش📖پاورپوینت حقوق و قوانین سایبری📖طرح شربت بهارنارنج به صورت قالب دار📖یک سری نمونه سوالات امتحانی تشریحی پایان ترم درس سیستم های انتقال آب دکتر سامانی📖اوقات فراغت با مفاهیم سالم📖طرح برچسب عرق گیاهی گلاب سنگین📖پاورپوینت و اسلاید درباره شهر ایلام (156 اسلاید)📖پاورپوینت بررسی روشهای حل و فصل بین المللی اختلافات در حقوق مالكیت معنوی